پیـمایش
  • فارسی
  • العربية
  • English

طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعت سیم و کابل
تحت لیسانس ELMECC ایتالیا

ماشین اکسترودر سیم و کابل

23 سپتامبر ,2015 | 3:45 ب.ظ

 

به موازات پیشرفت صنعت ساخت ماشین آلات تولید سیم و کابل در جهان و بخصوص ارایه مدلهای پیشرفته از ماشین اکسترودر در اروپا، این صنایع نیز تکنولوژی ساخت این دستگاه را بروز نموده و نسل جدیدی از این اکسترودرها را به بازار داخلی عرضه نموده است .
این دستگاهها علاوه بر  کیفیت بالای محصول خروجی از نظر سرعت و کمیت محصول خروجی از لحاظ صرفه جویی انرژی نیز  قابلیت فوق العاده ای دارد و امکان کار با مواد مختلف پلیمری مانند PVC, PE, PP, PPR, ABS ,XLPE ,HFFR  از مزیت این دستگاهها محسوب میشود.
این دستگاه  مجهز به سیلندر و ماردون اروپایی فوق العاده مقاوم در مقابل عوامل خورندگی شیمیایی ، فشار کار،حرارت و غیره است و  شرکت سازنده (وافو آلمان )این قطعات را برای بیش از یکدهه کار مداوم تضمین نموده است .
الکتروگیربکس این دستگاه ساخت  شرکت کندلرآلمان  است که بصورت کوبل مستقیم طراحی شده  و بسیار نرم و بدون آلایندگی صوتی کار میکند و مصرف انرژی را تا 60% کاهش میدهد .
با مکانیزم  تعویض ساده ماردون ،دستگاه قالبیت کار با مواد مختلف سنگین و سبک پلیمری را ممکن ساخته  واز نظر اقتصادی وبرگشت سرمایه  بسیار بصرفه میباشد.
مدلهای دیگر اکسترودر این صنایع مجهز به سیلندر،ماردون وگیربکسهای سنگین وارداتی مدل ایتالیایی است و با همان کاریایی یاد شده والبته  سرمایه گزاری پایین تر قابل ارایه میباشد.
سیستم کنترل و الکتروگیربکس این دستگاهها از براند زیمنس و تابلو برق آن ریتال است که بسته به اندازه دستگاه  مجهز به فن و یا کولرداردر نظر گرفته شده میشود.
اطلاعات ومشخصات فنی دقیقتر ضمن قرارداد های خرید پیوست می گردد.

توضیحات و مشخصات فنی