پیـمایش
  • فارسی
  • العربية
  • English

طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعت سیم و کابل
تحت لیسانس ELMECC ایتالیا

صنایع ماشین سازی ایران تکنیک

17 اکتبر ,2015 | 6:59 ق.ظ

چکیده فعالیت صنعتی صنایع ماشین سازی ایران  تکنیک

 

  نظر به اهتمام ویژه به صنعت ماشین سازی در کشور، این مجموعه  فعالیت خود را در سال 57 آغاز نموده   و با بهرگیری از عنصر خلاقیت و ابتکار  در بومی سازی  ماشین آلات  مورد نیاز صنعت سیم وکابل سهم شایانی را بخود اختصاص داده و  و به یاری خدا دراین راه  به موفقیتهای قابل توجهی نائل آمده است.

امروز و با پشت سر گذاشتن بیش از سی وسه سال تجربه، با افتخار پرچم صنایع ماشین سازی ایران تکنیک بر قله ماشین سازان صنعت سیم وکابل در حال اهتزاز است و برآنیم تا همچنان  پیش کسوت  این صنعت باشیم.

 صنایع ماشین سازی ایران تکنیک تحت مجوز فعالیت صنعتی  شماره 3052 از وزارت صنایع و معادن ،  با پرسنلی بالغ بر 70 نفر و سالن های مجهز تولید  وساختمانهای مدرن که بر مساحتی بالغ بر دوازده هزار متر به فعالیت خود ادامه می دهد.

محصولات ما شامل لیست بلندی از دستگاهها و لوازم صنعت سیم و کابل  که شامل انواع دستگاههای کشش راد ،فاین ، سوپر فاین ، سیستم آنیل سر خود ، انواع دستگاههای اکسترودر  ، استرندر،کاترپیلار، تیک آپ، پی اف ، اسپولرو غیره  است که با بهره گیری از  دانش فنی روز  توانسته است تا اغلب نیازهای این بخش از صنعت را برآورده ساخته و جوابگوی احتیاجات مشتریان خود باشد.

موفقیت در ایجاد روابط کاری و عقد قرارداد های همکاری با برخی از شرکتهای بنام اروپایی مانند Elmecc-wts  ایتالیا و Knodler  وZumbach  و Wafo  باعث گردید تا گام مهمی در زمینه انتقال فن آوری به داخل کشور برداشته شود و در این راستا به اخذ لایسن از شرکت ایلمک ایتالیا موفق شده است.

ما مفتخریم که در سال 88 بعنوان تولید کننده نمونه سال  برگزیده شده ایم  و رابطه همکاری فنی موفقی را با برخی ارگانهایرسمی وخصوصی از 

 تجربه نموده ایم که به ایجاد اعتماد متقابل کمک شایانی را نموده است.

                                                                                              روابط عمومی و بازرگانی ایران تکنیک

                                                                                                               امیر عاشوری